GİZLİLİK VE ÖDEME GÜVENLİĞİ

GİZLİLİK

 Straswans Shoes - FOTORELLİ AYAKKABI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  (Straswans.com) müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş,telefon,e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Straswans.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece Straswans.com bünyesinde kullanılmaktadır. Straswans.com üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Straswans.com e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.
Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Straswans.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Straswans.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.
ÖDEME GÜVENLİĞİ

Ayrıca Straswans.com'da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.128 bit SSL sertifikamız sayesinde işisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir. Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Straswans.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında görülmemekte vede tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Straswans.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
Sitemizde 128 Bit SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.

Saygılarımızla ;
www.straswans.com
Çalışma Saatleri
Haftaiçi : 09.00-18.00 arası
Cumartesi : 09.00-13.00 arası
Her türlü sorunuz için:
[email protected]0 (546) 443 11 10 Whatsapp telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Firma Bilgileri : 

FİRMA BİLGİLERİ : 

FİRMA ÜNVANI :   FOTORELLİ AYAKKABI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ADRES:   EŞEHSUVAR BEY MAH. NEVİYE SK. NO: 34 İÇ KAPI NO: 1 FATİH/ İSTANBUL

VERGİ DAİRESİ / NO :BEYAZIT VD /  3881347794

İLETİŞİM TEL : 0850 255 02 01

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR