İADE & DEĞİŞİM ŞARTLARI
  
Almış olduğunuz ürününü tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 14 (ondört) günlük süre içinde, teslim aldığınız şekli ile değişim ve iade yapabilirsiniz. Ürünü, ürün faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. 
 
İade veya değişimlerinizi, Sürat Kargo ile göndermenizi rica ederiz. Değişim ve iade taleplerinde Kargo bedelleri gidiş-geliş olarak müşterilerimize ait olmaktadır. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız kargo firmasının kuryesinin önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
 
Kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi veya değişimi kabul edilmez.
 
Müşterilerimiz, ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün firmamıza ulaştığı andan itibaren değişim işlemleri aynı gün içerisinde, havale iadeleri 2 iş günü içerisinde, kredi kartı iadeleri ise 1  iş günü içerisinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisine başvurabilirsiniz. Kredi kartına, ürün iade bedeli, bankanız tarafından 2 - 6 hafta arasında yapılabilir. Bu süre için firmamızın bir tasarrufu bulunmamaktadır. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılabilir. Bu durum bankalara ait bir uygulamadır.

Firmamız, web sitemizden satın aldığınız üründe bozulma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR