www.straswans.com'dan alınan ürünleri kullanılmadıkları takdirde 15 gün içerisinde faturası ile birlikte geri iade edilerek, istenilen başka bir ürünle değiştirebilir veya hediye çeki olarak paranızı daha sonra kullanmak için saklayabilirsiniz.

Ürünü değişimi talep etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 15 gün içerisinde, ürün değişimi gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin değişimi için iadesini sağlayabilirsiniz.

-Değişimini talep edeceğiniz ürünü, faturanızın "Değişim Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte,  (Sürat Kargo ) ( Straswans Shoes Ayakkabı İmalat ve Toptan Alım Satımı - Kadir ERGÜN - 0546 443 11 10 ) ile peşin ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. İadenizin bize ulaşması için gerekli olan Sürat Kargo  acente kodumuzu " 34655 Gedikpaşa " Sürat Kargo şube yetkilisine belirtmeyi unutmayınız.

-Değişim için ürünü gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden (sürat Kargo'ya ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

Değişim Talebi Adresi:

Straswans.com - Straswans Shoes Ayakkabı İmalat ve Toptan Alım Satımı - Kadir ERGÜN

Emin Sinan Mahallesi Neviye Sokak No:53/C Fatih/İSTANBUL

Değişim süresi kaç gündür ?

- Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre Sebep Göstermeden Değişim süresi kanunen 14 gün olup, bu süre içerisinde aldığınız ürünü değişim için iade edebilirsiniz.

Değişimde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

- İade talebiyle www.straswans.com'a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları alıcıya aittir. Siparişiniz ile birlikte gelen faturanın arka yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurarak, (Sürat Kargo ile aşağıdaki adrese "Peşin Ödemeli" olarak gönderebilirsiniz.

Ürün Değişimini Nasıl Yaparım?

- Değişim yapmak istediğiniz takdirde göndereceğiniz ürün iade alınacak ve ödediğiniz tutar ödeme yapmış olduğunuz şekilde size iade edilecek, yeni almak istediğiniz ürünü yeniden sipariş vermeniz istenecektir. Aynı tutarlı bir ürün ile değişim yapmak isterseniz, aldığınız ürünü iade edip, yeni almak istediğiniz ürünü Straswans.com'a bildirmeniz yeterlidir.

- Ürün ile birlikte faturanın her iki nüshasının teslim edilmesi gerekmektedir. Faturasız iade veya değişim yapılmamaktadır.

- Değişim için ürün gönderimleri yalnızca ( Sürat Kargo) ile sözleşmemiz üzerinden gönderilebilir. Sözleşme dışında veya başka kargo firmaları ile gönderim yapıldığı durumlarda paketler firmamız tarafından teslim alınmayacak, kargo firması paketi tüm kargo masraflarını göndericiye fatura ederek geri gönderecektir. Farklı unvanlar ile (Straswans.com Müşteri Adı - Sipariş Kodu vb. harici) sözleşmemiz dışında gönderilecek paketler ve doğacak masraflar firmamız sorumluluğunda değildir.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

- İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "hesabım" sekmesinden kontrol etmelisiniz.

- Eğer siparişiniz "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi web sitemizde bulunan iletişim formunu doldurarak;

- 0850 255 0201  nolu telefondan arayarak veya info@straswans.com adresine mail atarak iptal etme sebebinizle birlikte tarafımıza iletebilirsiniz.